BHZ » Kontakt
Wtorek, 11 grudnia 2018

Kontakt

Biuro Handlowe Zalewski

10-449 OLSZTYN, al. Piłsudskiego 77
tel. 89 533 71 51, fax 89 533 50 79, kom. 663 953 052


GPS: N 53°77'01", E 20°52'82"

Dyrektor Działu Obsługi Klienta

  • Anna Mróz

    kom. 663 953 052
    sekretariat@bhz-reklama.pl

Dział handlowy

  • Monika Baranowska

    kom. 663 880 114
    monika@bhz-reklama.pl
  • Ewa Baryga

    kom. 663 951 320
    ewa@bhz-reklama.pl
  • Natalia Głażewska

    kom. 533 281 000
    natalia@bhz-reklama.pl
  • Julita Kobus-Kwiatkowska

    kom. 661 953 353
    julita@bhz-reklama.pl
  • Agata Kuźniar-Goebel

    kom. 531 996 832
    agata@bhz-reklama.pl
  • Bernadeta Narbutowicz

    kom. 663 953 070
    bernadeta@bhz-reklama.pl
  • Luiza Narbutowicz

    kom. 531 826 608
    luiza@bhz-reklama.pl
  • Dagmara Pszczółkowska

    kom. 531 827 147
    dagmara@bhz-reklama.pl
  • Iwona Sędek

    kom. 531 997 034
    iwona@bhz-reklama.pl
  • Monika Skowrońska

    kom. 665 963 643
    monika.skowronska@bhz-reklama.pl
  • Jolanta Szlachtowicz

    kom. 603 800 066
    jola@bhz-reklama.pl
  • Tomasz Zieliński

    kom. 665 021 145
    tomasz@bhz-reklama.pl
  • Marzena Zimowska

    kom. 603 200 101
    marzena@bhz-reklama.pl

Właściciel

  • Marek Zalewski

    kom. 661 953 640
    marek@bhz-reklama.pl

Dział Reklamy Wielkoformatowej

  • Halina Budzyńska

    kom. 661 953 641
    halina@bhz-reklama.pl

Dział Graficzny

  • Małgorzata Chworak

    kom. 531 827 585
    gosia@bhz-reklama.pl
    studio.graficzne@bhz-reklama.pl
  • Magda Olender

    kom. 723 101 052
    magda@bhz-reklama.pl
  • Justyna Świerszcz

    kom. 723 101 052
    justyna@bhz-reklama.pl
  • Przemek Kamiński

    kom. 723 101 052
    przemek@bhz-reklama.pl

Księgowość

  • Agnieszka Czarnucha

    kom. 531 827 552
    agnieszka@bhz-reklama.pl
  • Katarzyna Gołębiewska

    kom. 531 825 949
    ksiegowosc@bhz-reklama.pl
  • Kamila Ramotowska

    kom. 661 953 644
    kamila@bhz-reklama.pl
  • Karolina Gajewska

    kom. 665 693 640
    karolina@bhz-reklama.pl

Magazyn

  • Andrzej Zakrzewski

    kom. 723 101 032
    magazyn@bhz-reklama.pl

Produkcja

  • Robert Staniszewski

    kom. 531 827 407
    laser@bhz-reklama.pl
  • Elżbieta Szemplińska

    kom. 661 953 642
    laser@bhz-reklama.pl

Formularz kontaktowy

Dziekujemy za zainteresowanie usługami naszej firmy.
W celu kontaktu prosimy o wypełnienie krótkiego formularza.
Imię i nazwisko *

E-mail *

Telefon kontaktowy *

Wiadomość *
Pola oznaczone gwiazdką * muszą zostać wypełnione.




Wyświetl większą mapę

Newsletter BHZ

Promocje, nowości, wietrzenie magazynów... Trzymaj rękę na pulsie, dowiedz się pierwszy! Aby nic Ci nie umknęło zapisz się w naszym newsletterze.